Sultanbeyli Kafeler Tam Muhabbetlik Ortamlar | Gezi Rehberi

Sultanbeyli Kafeler Tam Muhabbetlik !

sultanbeyli kafeler

Anadolu bölgesinin sürekli gelişen gelecekte gözde ilçesi olmaya aday Sultanbeyli Kafeler Tam Muhabbetlik ortamlar için harika bir liste hazırladım :).Her çeşit insanı içerisinde barındıran göçebelerin kenti Sultanbeyli bölgesinde bir milyondan fazla insanın yaşadığı düşünülüyor.Bir zamanların İstanbul da halen Anadolu kasabası gibi olma rolünü koruyan Sultanbeyli artık hızla gelişiyor ve ilginç kafeleriyle de bizce uğramanız gereken duraklar var..

1-Papyon Kafe

Papyon Kafe

Nezih bir ortama sahip olan Papyon Kafe içine girdiğiniz atmosferiyle keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor.Çok güzel bir mekan doğal yeşil ağaçları ve açılan üst çatısıyla yaz aylarında da harika oluyor.Ayrıca mekan ışıklandırma ve nargilesiyle de çok popüler..Takım elbiseli papyon giyenlerin elit göründüğü kadar adı üstünde samimi elit bir mekan.

2-Camelot Kafe

Camelot Kafe

Merlin dizisini izleyenlerin çok seveceği bir ortam Camelot kafe..Diziyi izleyenler bilir ki Camelot Kral Arthur’un uğruna savaşlar verdiği ve efsane büyücü Merlin’in yer aldığı büyük bir şatodur.İçeriye girdiğiniz anda da o atmosferi size hissettiren kalede ki gibi şövalye heykelleri ve eşyaları bulunuyor.Mekanın farklı bir tasarımı var. Kafenin okey ve tavla içinde ayrı kısmı bulunuyor.Yıllardır Sultanbeyli bölgesinde hizmet veren güzel bir mekan.

3-Yeşilcam Kafe

Yeşilcam Kafe

Sultanbeyli de yeni açılan kafe değişik tasarımıyla binlerce müşteriyi ilk günden durağına çekmeyi başardı.Yeşilçam kafe gerçekten nostaljiyi hissettiren harika mekanlardan biri..Eskileri yüreğinizde yaşarken çayınızı yudumlamak oldukça keyif veriyor..

PEMBE DÜKKAN NOSTALJİ DURAĞI

4-Osmanlı Otağı

Osmanlı Otağı

Yılların nargile tecrübesiyle tanınan ve daha çok gençlerin durağı olan Osmanlı Otağı on yıldan fazladır açık bir mekan..Merkeze beş dakikalık bir mesafede olan yer oldukça sakin kendi halinde bir yer..Eskiden tek katlı olarak misafirlerini ağırlarken daha sonra yenilenip Hayal Kahvesi adıyla çift kat olarak açıldı..Ayrıca yenilenen renkli dekorasyonuyla da daha çok dikkat çekmeye başladı..Spor günlerinde televizyondan yayın ve okey,tavla içinde üst kat kullanılıyor..

5-Baa Bahçe Kafe

Baa Bahçe Kafe

Daha önceleri sadece yazlık bir bahçe gibi olan mekan daha sonra tamamen yenilenip elit haliyle Baa Bahçe olarak hizmet vermeye başladı.Ağaçların da içinde bulunduğu yeşillikli güzel bir mekan..

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.